אימון

בפורום זה תוכלו לשאול שאלות ולענות על שאלות בנושאי אימוני כושר כגון: שאלות על ריצה, פיתוח גוף, אימוני כוח ועוד

מנהל: יורם בן אבו

Re: אימון

הודעהעל ידי עדנה76 » ש' דצמבר 15, 2012 8:38 pm

שלום יורם,

רציתי להודות לך על התשובות שלך ועל עבודת הקודש שאתה עושה ומנהל באינטרנט בנושאים של כושר ותזונה.
המידע שאתה כותב מועיל ונהדר, קל לקריאה ונגיש לאנשים כמוני שהמומחיות שלהם בכושר לא גדולה.
יישר כוח ותודה!!

בשורות טובות,
עדנה.
עדנה76

Advertisement

הודעהעל ידי עדנה76 » א' ינואר 20, 2013 9:40 am

שלום יורם,

תודה על התשובות הענייניות, המידע ועל כל הנתינה הזו שלך.
זה לא מובן מאליו.
כל הכבוד על הפורומים שאתה מנהל, יישר כח!
למתאמנים כמוני שאין להם הרבה מידע זה נותן כח , מוטיבציה ויכולת לבצע את האימונים בצורה סדירה ובריאה.

כל טוב ובשורות טובות,
עדנה.
עדנה76

הודעהעל ידי edna76 » ד' אפריל 10, 2013 10:20 am

שלום יורם,

יש לי שוב שאלות בבקשה....
כעת הגעתי למצב אימון- אני רצה כל יום 9 ק"מ ב-65 דקות לערך.
קצב הריצה שלי הוא יחסית קל ולעיתים אני מנסה להגביר מהירות לכמה דקות.
מהו הזמן המומלץ לביצוע ריצה של 10 ק"מ/ 9 ק"מ לאשה בגילי?
האם זה בריא מינון הריצות הללו?
אני מרגישה מצויין כמו שכתבתי לך בעבר ואפילו יותר טוב.
בד"כ אני מבצעת את הריצות הללו בשעות הבוקר- 4:30 בבוקר עם הקימה ואם אני לא מספיקה אזי בשעות הערב.
מהו הזמן המומלץ לפעילות אירובית מסוג זה?
אני רוצה לציין שאינני מחפשת להיות אצנית או משהו כזה אלא מתוך הצורך לשמור על בריאות פיזית ונפשית כאחד.

תודה רבה,
עדנה.
edna76

הודעהעל ידי יורם בן אבו » ב' אפריל 22, 2013 9:11 pm

היי עדנה,
מתנצל על התגובה המאוחרת. פשוט מזה זמן רב לא נכנסתי לפורום בכדי לבדוק אם יש הודעות (אני צריך להכניס התראה שתשלח לי מייל בכל פעם שיש הודעה בפורום).
לשאלתך,
כפי שציינתי לדעתי למטרות שציינת המינון הוא אפילו גבוה מידי. למטרת בריאות פיזית אפשר להסתפק גם ב3-4 אימונים של חצי שעה לאימון ואם האימון גורם לך להרגשה טובה כך שלא בא לך להקטין את המינון, אז אני מציע לך לגוון בפעילויות ולא רק לרוץ.
את יכולה לגוון ולבצע פעילויות כמו: שחיה או רכיבה על אופניים, כך שיחליפו את הריצה בחלק מהימים.

אין זמן מומלץ לביצוע של ריצת 9 ק"מ עבור אישה בגילך. כל אחת עושה כמיטב יכולתה וכושרה.
אם את רוצה לדעת היכן את נמצאת בהשוואה לנשים אחרות, אז כנראה שמרבית הנשים בגילך לא מצליחות לרוץ את המרחק הזה.
מבין הנשים בגילך שכן מצליחות לרוץ, את נמצא באמצע.
את יכולה להתרשם בעצמך באמצעות המחשבון הזה
המחשבון מחשב את התוצאה שלך ביחס לתוצאה של השיא העולמי לנשים בגילך עבור מרחק פחות או יותר זהה.
המחשבון מציג את התוצאה באחוזים מהשיא העולמי ולכן אל תתפלאי אם התוצאה שלך תהיה קטנה בהרבה מהשיא העולמי.
תוצאה של 90% היא במקרים של טעות במדידה או אם את ממש אלופת עולם.
תוצאה של 80% ומעלה שמורה לרצים ברמה לאומית.
תוצאה של 70% ומעלה היא לרצים ברמה אזורית (אזורית בארה"ב זה כנראה כמו ארצי אצלנו)
תוצאה של 60% ומעלה היא לרצים ברמה מקומית (כמו אלופת גוש דן אצלנו)

אצלך לפי הבדיקה שלי יצא 41% שזה לא רע 8-)
יורם בן אבו

הקודם

• Advertisement

חזור אל פורום כושר

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד