הצרת היקפים >> כל השיטות

ברוכים הבאים לפורום דיאטה & תזונה נכונה. בפורום זה תוכלו לשאול ולענות על שאלות בנושאי תזונה, דיאטה וכדומה

מנהל: יורם בן אבו

הצרת היקפים >> כל השיטות

הודעהעל ידי יורם בן אבו » ב' אוגוסט 23, 2010 8:16 pm

לא פעם אני שומע את המשפט "אני לא רוצה לרדת במשקל, אני רוצה להצר היקפים"
האם זה אפשרי?
האם יש דבר כזה להצר היקפים?
להלן רשימה של שיטות שונות ומשונות שנותני השירותים עבור שיטות אלו טוענים כי הן מצרות היקפים.
1) אצות ים וטיפולי חמצן וחום - טיפולי חום ומריחה באצות ים
2) חגורה רוטטת - חגורה רוטטת שאמורה להמיס את השומן המיותר במקום שבו שמים אותה.
3) עיסוי לימפטי - טיפול במכשיר עיסוי לימפטי, שמפזר את השומן.
4) מיזותרפיה - זו שיטה שבה מזריקים נוזל שמפרק את השומנים, מזרז את פעולת בלוטות הלימפה וממיס את השומן שמצטבר בעיקר באיזור הישבן והירכיים ושהוא לא זמין לפירוק בדיאטה רגילה
5) הריסת תאי שומן באמצעות גלי קול (פיתוח של חברת אולטרה-שייפ ויש גם מכשיר דומה של בלה קונטור) - השיטה פועלת באמצעות מתמר מיוחד הפועל על גלי קול, הורס את תאי השומן באיזורים ממוקדים ולאחר מכן, השומן מסולק ע"י מערכת הלימפה ומערכת הוורידים. לוקח זמן לשומן להיות מופרש מן הגוף (כשבועיים). השומן שמופרש מתאי השומן מגיע לכבד, ושם הגוף עושה בו שימוש בהתאם לצורך.
6) הובר מכשיר אימון ברטט
7) המסת שומן בלייזר - שימוש בקרן לייזר שחודרת לרקמת השומן שמפרקת וממיסה אותה.
8) הזרקת פוספטידיל כולין - הזרקת חומר הנקרא פוספטידיל כולין שהוא חומר כימי שמסוגל להמיס תאי שומן.
9) טיפולים בגלי רדיו - שימוש בגלי RF שהם גלי רדיו שמחממים את הרקמות. החימום גורם להידוק רקמות הקולוגן שנמצאות בעור ולכן גם גורמות להידוק העור ובנוסף עובר השומן גם המסה קלה.

מקורות:
ראה קישור
יורם בן אבו

Advertisement

Re: הצרת היקפים >> כל השיטות

הודעהעל ידי שירה נתינות » ג' נובמבר 13, 2012 6:29 pm

היי לא רשמת על שיטת טיפול בגלי הלם. בדיוק לאחרונה התעניינתי בזה גם. יש למישהו המלצות על זה?
ראיתי את זה כאן ראה קישור
שירה נתינות

הודעהעל ידי טל כהן » א' ספטמבר 29, 2013 10:01 pm

אחרי הלידה הראשונה שלי החלטתי לעבור הצרת היקפים לאחר שכל הדיאטות שניסתי לא עבדו
לכן פניתי לאנה מאיר ואני מאוד מרוצה מהטיפול שם. הוא נעשה בטכנולוגית האולטראסאונד ובתחילה שורפים שומנים וקלוריות ובמהרה היקפים יורדים.
ממש כמו בחדר כושר רק בלי המאמץ
ממליצה בחום!
טל כהן

הודעהעל ידי Ibehealthy » ש' אוקטובר 19, 2013 1:23 am

שלום יורם!

אני חדש כאן בפורום ושמח שניתנת לי ההזדמנות לשתף ולהשתתף!

לדעתי ישנה דרך נוספת להצרת היקפים, גם ללא טיפולים פולשניים או חיצוניים שמחירם גם כן בספק.. משום שלדעתי, הדרך הטבעית היא המיטבית!

האם אכילת פירות וירקות יכולה לסייע בעניין? בין אם אצל גברים עם עודף משקל ואפילו בקרב נשים לאחר לידה.

דוד.
Ibehealthy

הודעהעל ידי יורם בן אבו » א' אוקטובר 20, 2013 5:32 pm

היי Ibehealthy ברוך הבא.
אני מניח שבאכילת פירות וירקות אתה מתכוון לדיאטה, לא?
אכילת פירות וירקות כשלעצמה לא גורמת לירידה במשקל, אני מכיר לא מעט אנשים שאוכלים יותר מידי פירות ולכן עולים במשקל.
ירקות הם מזונות בעלי דחיסות אנרגתית נמוכה (הם בעלי נפח גדול יותר וכמות קלוריות קטנה יותר ביחס למזונות אחרים) ולכן הם יכולים לסייע בירידה במשקל.
פירות הם בעלי דחיסות אנרגתית קצת יותר גבוהה מפירות, אך גם הם בעלי דחיסות אנרגתית נמוכה יותר מאשר דברי מתיקה מעובדים וכדומה.
צריכת פירות וירקות יכולה לסייע בירידה במשקל, בתנאי שהיא נעשית על חשבון צריכת מזונות בעלי תכולת קלוריות גבוהה יותר ובתנאי שאכילת פירות וירקות גורמת לירידה בסה"כ הצריכה הקלורית היומית.
ובהחלט שתזונה נכונה היא השיטה היעילה ביותר להצרת היקפים!
יורם בן אבו

הודעהעל ידי rominaray » ב' נובמבר 11, 2013 3:24 pm

ישנו גם טיפול חדש - הצרת היקפים ללא ניתוח בעזרת מכשיר הבודיטייט (פיתוח ישראלי) - ראה קישור
rominaray

הודעהעל ידי adilevin80 » ג' אוגוסט 16, 2016 8:25 pm

הצרת היקפים ללא ניתוח בשיטה טכנולוגית מתקדמת ע”י מכשיר ה-ACTIV SPA INFRARED הגורמת לשריפת שומן טבעית.
ד"ר אניטה מנסו רפואה אסטטית וקוסמטיקה רפואית
adilevin80

• Advertisement

חזור אל פורום דיאטה & תזונה נכונה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד