דיאטה חלי ממן

ברוכים הבאים לפורום דיאטה & תזונה נכונה. בפורום זה תוכלו לשאול ולענות על שאלות בנושאי תזונה, דיאטה וכדומה

מנהל: יורם בן אבו

דיאטה חלי ממן

הודעהעל ידי איילה » ה' אוקטובר 14, 2010 12:20 am

מישהו מכיר? מישהו יודע? מישהו שמע על הדיאטה של חלי ממן?
שמעתי מחברות של חברות שעשו דיאטה בקבוצות של חלי ממן וממש ירדו במשקל.
מישהו יודע מה היא בעצם השיטה של חלי ממן?
על איזו דיאטה בעצם מדובר?
האם חלי ממן היא דיאטנית? האם היא בעצמה מעבירה את הנחייה?

תודה
איילה

Advertisement

חלי ממן

הודעהעל ידי יורם בן אבו » א' אוקטובר 24, 2010 11:45 am

מקריאה באתר של חלי ממן הרי שלא נראה לי שהיא דיאטנית המוסמכת לייעוץ תזונתי הניתן ע"י המוסדות המוסמכים ללימודי תזונה קלינית.
באתר שלה מעידה על עצמה חלי ממן שהיא פשוט היתה אדם שסבל מעודף משקל והצליחה להתגבר על המצב באמצעות קבוצת תמיכה.
לפי האתר של חלי ממן הרי ששיטתה מבוססת על קבוצות תמיכה כפי שקיים בחברות המספקות פתרונות דיאטה אחרים כגון: שומרי משקל ודיאטה קלאב.
אין ספק שעבור אנשים מסויימים קבוצות תמיכה יכולים לשמש כאמצעי מאוד יעיל לירידה במשקל, זה עניין של אופי, עד כמה את מרגישה בנוח לדבר בקבוצה על המשקל שלך ועד כמה את מתחזקת מעידודם של אנשים נוספים שנמצאים "באותה הסירה". הקבוצות של חלי ממן הן בעיקר בצפון הארץ ושם היא מאוד ידועה. במרכז קצת פחות מכירים אותה.
אני לא חושב שחלי ממן מעבירה או מנחה קבוצות הרזיה, יש לה מדריכות שעושות את זה וכיום מדובר ממש בחברה שנקראת "חלי גרופ".
אם אני מסתכל על הכללים של חלי ממן להצלחה, הרי שהם אינם שונים מכללים אחרים של חברות אחרות כדוגמת דיאטה קלאב.
כללים כמו: התמדה בפגישות הקבוצתיות, תדירות ארוחות גבוהה (6 ארוחות ביום), שתייה מרובה של מים, ביצוע פעילות גופנית, הצבת יעדיים ריאלים ואמונה עצמית ביכולת.
אין פה שום חידוש!
העניין הוא פשוט עד כמה מנחת הקבוצה שאליה את תגיעי אכן מעבירה את מפגשי ההנחייה בצורה שמתאימה לך, וכמובן שבנוסף לכך חשוב מאוד עד כמה את מתחברת לאנשי הקבוצה שאליה את מתכוונת להגיע.
אני הייתי מציע לך לבצע פגישה או שתיים של נסיון ורק לאחר מכן להחליט.
שיהיה בהצלחה
יורם בן אבו

Re: דיאטה חלי ממן

הודעהעל ידי אראל אורן » א' אוקטובר 24, 2010 11:52 am

אני רק רוצה לחדד את הנושא של קבוצות תמיכה.
קבוצות תמיכה הם אמצעי יעיל עבור אנשים מסויימים שמעוניינים לרדת במשקל.
ההצלחה של קבוצת תמיכה כזו או אחרת תלויה מאוד בכריזמטיות של מנחת הקבוצה וגם בחיבור שיש באנשי הקבוצה.
זה מאוד לא קל למצוא את השילוב המנצח הזה של מנחה טובה ומשתתפים מתאימים.
הדרך הנכונה והמתאימה ביותר עבור מי שרוצה באמת לרדת במשקל היא באמצעות הנחייה ויחס אישי.
כמה שיותר קשה לך לרדת במשקל, כך את צריכה יותר יחס אישי שאותו יכול רק אדם מקצועי בפגישה של אחד על אחד לספק לך.

אראל אורן , פתרונות בריאות, דיאטה בריאה והרזיה מהירה ויעילה
אראל אורן

הודעהעל ידי zefratg » ו' אפריל 29, 2011 2:40 pm

הי,
בתור מישהי למודת דיאטות בחייה, אני חייבת לשבח כאן את הדיאטה של חלי.
ברור שהיא לא המציאה את הגלגל, ואכן השיטה שלה זהה לדיאטת קלאב ולדיאטות אחרות שמבוססות על 6 ארוחות ביום.
אבל אצל חלי, אתה נכנס למשפחה. לאירגון תומך, מבין ונותן מענה לכל קושי שאתה נתקל בו.
זה המקום היחיד שבו אני קיבלתי אנרגיות וכוחות מהמדריכה ומהמשתתפים בקבוצה.
נכון שהדרך רצופת קשיים ו"שמן" חייב לעשות שינוי בראש קודם כל.
זאת דיאטה מלאת מתכונים טעימים. לא רעבים בה, בניגוד להרבה דיאטות אחרות.
לא מרגישים חולשה - כמו דיאטת חלבונים שמחסירה את כל אבות המזון.
אני מאוד ממליצה. תימצאי בקבוצה תמיכה,שלא הכרת במקומות שונים.
המדריכות/ים הן בנות שחוו והדיעו למשקל היעד שלהן.
היא גם לא מסתירה את הדיאטה שלה - את יכולה להכנס לאתר ולראות מתכונים וכו'.
אין בעיה לעשות דיאטה ממתכון- אם זה היה כ"כ פשוט, הרי שכל "שמן" שהיה ניגש לדיאטנית בקופת חולים, היה מצליח.
אצל חלי- לא מדברים על דיאטה ,אלא על אורח חיים בריא.
החיסרון בקבוצה אצל חלי- מאחר והיא מאוד מצליחה, ורבים רוצים להשתתף ולהגיע למשקל הרצוי ששלהם, הקבוצות מונות הרבה מאוד משתתפים.
אבל עדיין הקבוצה עוזרת...
אפרת
zefratg

הודעהעל ידי ריטה בר » ש' מאי 28, 2011 2:41 am

כוחה של קבוצה והכריזמה של המנחה יכולים להוות עבור הרבה אנשים את המנוע מאחורי ההרזיה.
הביחד, האנרגיה והחברותא חשובים לרבים כשמדובר בעריכת שינוי משמעותי בחיים, כמו שינוי הרגלי אכילה.
חלי ממן, למרות שלא המציאה את הגלגל, הצליחה לגרום לאנשים רבים שהשתתפו בסדנאת ההרזיה שלה לרזות ולשמור על משקל תקין לפרק זמן ממושך.
משהו נעשה שם נכון.
ריטה בר

הודעהעל ידי אורח » ה' מרץ 20, 2014 11:59 am

הייתי אתמול בקבוצה בקריית השרון אצל קרן .... הייתי חייבת לומר לך קרן את גדולה מהחיים עשית תהליך שהשאיר אותי פעורת פה ....כל הכבוד!!!

אני נהנית בקבוצה תודה לגל המנחה המדהימה!!!
אורח

הודעהעל ידי אורח » ב' אפריל 07, 2014 5:00 pm

שלום לכולם,

אני כבר שנה בתוכנית של חלי ממן ונמצאת בשמירה לאחר כשלושה חודשים בתוכנית וחושבת שהדרך שלה והתמיכה היא נכונה ונותנ ת אפשרות להמשיך
לשמור ולרזות.
בכלל לא מרגישים שאנחנו בדיאטה.

גאולה
אורח

הודעהעל ידי naama_stern » ד' מאי 21, 2014 4:07 pm

עשו עליה כתבה לא מזמן ב"אולפן שישי", שהייתה (יחסית) אובייקטיבית.
למי שמתעניין, אולי שווה לחפש את זה
naama_stern

הודעהעל ידי שלומי » א' אוגוסט 03, 2014 9:43 pm

לכי על הדיאטה מהירה שלהם היא עובדת ומהר....
יש לי הרבה ידידות שהיו שם... :-)
טיפ: מומלץ להתחיל לאכול את הארוחה הראשונה תוך שעה מהקימה. המרווח בין הארוחות נע בין שעה וחצי לשלוש שעות. אין חשיבות לסדר הארוחות. לא ניתן לפצל,לצרף, לדלג על ארוחות. חשוב לשתות לפחות 2 כוסות מים כל ארוחה(ניתן להוסיף תרכיזי דיאט) מנה מותרת בנוסף לתפריט פעם בשבוע. ירקות חינמיים ניתן לאכול תמיד בארוחות ובין הארוחות בשפיות. עד 4 כוסות קפה ליום + כוס חלב 1% לכל היום.
שלומי

כוחה של קבוצה והכריזמה

הודעהעל ידי שלומי » ה' ספטמבר 04, 2014 2:08 pm

כוחה של קבוצה והכריזמה של המנחה יכולים להוות עבור הרבה אנשים את המנוע מאחורי ההרזיה.
שלומי

• Advertisement

חזור אל פורום דיאטה & תזונה נכונה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 2 אורחים