רוצה לנסות דיאטה בכדורים

ברוכים הבאים לפורום דיאטה & תזונה נכונה. בפורום זה תוכלו לשאול ולענות על שאלות בנושאי תזונה, דיאטה וכדומה

מנהל: יורם בן אבו

רוצה לנסות דיאטה בכדורים

הודעהעל ידי נטלי » א' אפריל 10, 2011 11:36 am

שלום שמי נטלי אני בת 25 שוקלת 85 ק"ג ורוצה להתנסות בכדורי הרזיה אם למישהו יש טיפ איזה כדורים ולקחת ומאיפה להשיג אני אשמח,שבוע טוב
נטלי

Advertisement

Re: רוצה לנסות דיאטה בכדורים

הודעהעל ידי שחר » א' אפריל 10, 2011 12:28 pm

את הכדור ניתן להשיג בטלפון מספר XXXXXX (הטלפון הוסר ע"י ההנהלה)
שחר

הודעהעל ידי יורם בן אבו » א' אפריל 10, 2011 1:07 pm

נטלי שימי לב!
במדינת ישראל קיים שוק פורח של כדורי הרזיה מזוייפים.
קיימים משווקים רבים שמציעים כדורי הרזיה יעני טבעיים, שאינם מאושרים לשימוש ע"י משרד הבריאות הישראלי.
כדורי ההרזיה הללו מוברחים אל הארץ ממדינות שונות ומשרד הבריאות חושד כי אנשים רבים נפגעו כתוצאה משימוש בכדורים אלו.

אם את רוצה כדורי הרזיה אני מציע לך ללכת לרופא המטפל, אבל שימי לב שמחקרים הראו שכדורי הרזיה לא ממש מסייעים לירידה במשקל - ראה קישור

אני מציע לך לפנות לדיאטנית קלינית שתבנה עבורך תכנית תזונה מתאימה ותסייע לך לרדת במשקל
יורם בן אבו

הודעהעל ידי zefratg » ו' אפריל 29, 2011 2:51 pm

הי נטלי,
ישנם הרבה מאוד סוגי כדורים בשוק. חלקם מאושרים ע"י משרד הבריאות וחלקם לא.
הרבה כדורים כאלה הם ממש כמו תרופות לכל מיני מחלות.
אני לקחתי סוג מסויים של כדור שגרם לי לדופק מהיר, יובש בפה, לחץ בראש. ניסיתי חודש וחצי והחלטתי להפסיק, למרות הירידה.
חיפשתי קצת מידע על הכדור הזה ומצאתי.
תקראי מה אומרים על הרכיבים של הכדור וההשפעות שלו.
אני ממש לא ממליצה.
אין קיצורי דרך בהורדה במשקל.
את תפתחי תלות לכדור שיכול להזיק לבריאות בזמן הארוך.
תנסי לגשת לדיאטנית בקופ"ח...להצמד לתפריט מגון ובריא.
אני מצרפת לך את מה שאני מצאתי בזמנו ונבהלתי....
לכדור קראו סלים אקסטרים - שהבנתי היום שנעלם ובלתי ניתן להשיגו, וטוב שכך..

מבדיקות מעבדה עולה שהחומר הפעיל בסלים אקסטרים הוא Aniracetam, חומר ממשפחת ה- Racetams אליו משתייכת בין השאר התרופה נוגדת פרכוסים Keprra - Levetiracetam לטיפול באפילפסיה.

ברוסיה ומדינות ברה"מ לשעבר ובחלקים מאירופה החומר מוגדר כתרופה וניתן במרשם בלבד, בארצות הברית מוכר כתוסף תזונה. זהו חומר סינטטי לחלוטין המשנה את פעילותם של קולטנים מסוג AMPA במוח בדומה לחומרים אחרים מקבוצה זו - Racetams, למרות שכל הנגזרות שייכות לאותה משפחה יש להם דרכי פעולה שונות וחלקם אינם משפרים קוגניציה ואינם משפיעים כלל על קולטני ה - AMPA. למשל התרופה Keprra - Levetiracetam אינה משפרת קוגניציה, ובדומה לכל התרופות נוגדות הפרכוסים אף פוגעת במידה מסויימת ביכולת הקוגנטיבית. למרות היותם משפרי קוגניציה ומשפרי ביצועים הם אינם ממריצים בדומה לאמפטמינים. התרופות modafinil - פרוביגיל ו armodafinil - נוביגיל בעלת דרך פעולה מעט דומה ל recatams. תרופות המשפיעות על קולטני ה - AMPA נחשבות להבטחה גדולה בתחום הפרמקולוגי ונקראות בלשון המקצועי Ampakines. הם בשלבי ניסוי מתקדמים על בני אדם ונחקרים לטיפול בנרקולפסיה ותשישות כרונית ע"י חברות התרופות הגדולות בעולם ( abbott, elli lilly וכו' ). תרופות ממשפחת ה - Racetams מוכרות במשך שנים אם כי זכו יותר להצלחה ברוסיה וחלקים מאירופה, אלו תרופות בטוחות לשימוש אשר עברו מחקרים שווי ערך לאלו של ה- FDA על מנת להמכר כתרופות מרשם.

ראה קישור
zefratg

הודעהעל ידי anabel3003 » ה' מאי 19, 2011 3:05 pm

היי נטלי אני ממליצה לך על הכדור הודיה גורדוני אם את מעוניינת לדעת פרטים את מוזמנת להיכנס לפייסבוק ולחפש hoodia gordonii יש שם הסבר מלא על הכדור ותכונותיו.
anabel3003

Re: כדורי הרזיה הודיה גורדוני

הודעהעל ידי יורם בן אבו » ו' מאי 20, 2011 3:23 am

anabel3003 כתב:היי נטלי אני ממליצה לך על הכדור הודיה גורדוני אם את מעוניינת לדעת פרטים את מוזמנת להיכנס לפייסבוק ולחפש hoodia gordonii יש שם הסבר מלא על הכדור ותכונותיו.

כדאי גם לקרוא את מה שתרגמתי מהאתר לרפואה משלימה של ממשלת ארה"ב על כדורי הרזיה של הודיה גורדוני > ראה הודיה גורדוני
יורם בן אבו

הודעהעל ידי ריטה בר » ש' מאי 28, 2011 2:27 am

בואו נבדיל בין כדורי הרזיה רפואיים לבין מה שנקרא כדורי הרזיה טבעיים.
כדורי הרזיה רפואיים, תרופות הרזיה הניתנות במרשם רופא מסוגלות לעזור בהרזיה, אך כמו כל תרופה, יש להן הרבה תופעות לוואי וחלקם מסוכנים.
בארץ משרד הבריאות אסר את השימוש על סוגים מסוימים של כדורי הרזיה תרופתיים ולכן אי אפשר להשיג אותם יותר בארץ.
לעומת זאת כדורי ההרזיה הטבעיים באמת מהווים שוק פרוץ בארץ ונוכלים רבים מוכרים לציבור אשליות להרזיה מהירה וקלה - לא רק על ידי כדורים, לפעמים על ידי אביזרים אחרים.
אני ממליצה להשתמש בהיגיון ולא לקנות כל הבטחה.
למשל, תכשיט שאת עונדת לא יכול לגרום לך לרזות... הגיוני... נכון?
ובאשר לנטילת כדורים טבעיים, חשוב לבדוק את מקור בכדורים, לבדוק שהאריזה אטומה, לוודא את אישור משרד הבריאות למקור ממנו אתם קונים את הכדורים.
והכי טוב - שוחחו עם גורם רפואי מוסמך לפני שתחליטו איזה כדורים לקחת אם בכלל.
נראה לי בטוח לקבל חוות דעת רפואית לפני תחילת טיפול בכדורים מכל סוג שהוא.
ריטה בר

הודעהעל ידי anabel3003 » ו' ספטמבר 23, 2011 12:33 am

היי לכולם, אני רזיתי עם הכדורים האלה 18 קילו ב-3 חודשים אל תתפתו לכל האתרים שמוכרים את הכדורים, תקנו אך ורק מהיבואן שלהם, צריך להיות את האות P בלבן מחוק על הכדור והנוזל בתוכו שקוף, אז שלא יעבדו עליכם, בהצלחה המשווקת שלהם במרכז למי שמעוניין זאת XXXXXXX היא מייבאת את המוצר מחו"ל ואני רכשתי אותם ממנה. 250 ש"ח!
anabel3003

הודעהעל ידי שיר » ה' יוני 06, 2013 11:07 am

שלום רב !

אני בת 25, גובה 154 שוקלת 61, בשנה שעברה שקלתי 52, חייבת לציין שבעבר (מאז שאני ילדה) עשיתי המון ספורט, בשנה האחרונה, עברתי שנה מאוד לחוצה (המון לימודים +עבודה), למעשה אני חושבת שרוב שעות היום הייתי תחת סטרס כלשהו, מאז כיתה ה התעסקתי בדיאטות ועשיתי כל דיאטה אפשרית (עליתי וירדתי במשקל המון אבל תמיד נעתי בין 49-54), הבעיה היא שהמשקל מאוד מעסיק אותי (הרבה יותר מהרגיל, אני כל הזמן חושבת על זה וזה עוד גורם שמכניס את הגוף שלי לסטרס), זה משפיע עליי בהמון דברים, בזוגיות, לא כלכך רוצה לצאת, להתלבש, אף פעם לא הגעתי למשקל הזה....

חשוב לציין שאני לא אוכלת הרבה, אין לי בעיות של "זלילה" (גם אין לי כלכך זמן לאכול), לכן חשבתי שאולי העלייה במשקל נובעת מהלחץ (+ירידה בפעילות הגופנית), אני מתחילה לחזור לכושר

חשבתי לקחת כדורים שעובדים על העניין של הלחץ (יש כדור שנקרא בולזאיי 8 ויש בו אשוואנדה שעוזרת להוריד את רמת הלחץ ...

אשמח לחוות דעת והכוונה, תודה רבה
שיר

הודעהעל ידי יורם בן אבו » ה' יוני 06, 2013 10:51 pm

היי שיר,
אני לא מאמין גדול בכדורים כאמצעי טיפול ובמיוחד במצבים של השמנה.
אם את סבורה שהבעיה שלך היא בעיה של לחץ, למה שלא תגשי לפסיכולוג או קואצ'ר?
אני בטוח שהם יוכלו לעזור לך יותר מאשר כדורים כמו בולזאיי 8 או 7 או משהו דומה.
יורם בן אבו

• Advertisement

חזור אל פורום דיאטה & תזונה נכונה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד