דיאטה אברהמסון

ברוכים הבאים לפורום דיאטה & תזונה נכונה. בפורום זה תוכלו לשאול ולענות על שאלות בנושאי תזונה, דיאטה וכדומה

מנהל: יורם בן אבו

דיאטה אברהמסון

הודעהעל ידי woodentemptatio » ד' אוקטובר 19, 2011 4:32 pm

מכירים את דיאטת אברהמסון? שמעתי שזו דיאטה בלי סוכר ובלי גלוטן, אבל אני לא ממש יודע מה בדיוק עושים בדיאטה הזו. מישהו מכיר? מישהו ניסה את הדיאטה של אברהמסון?
woodentemptatio

Advertisement

דיאטת אברמסון

הודעהעל ידי יאיר א » ה' אוקטובר 20, 2011 12:40 am

חשבתי שאברמסון זה יותר שיטה לגמילה מעישון. משהו עם תת מודע וכדומה לא?
יאיר א

Re: דיאטה אברהמסון

הודעהעל ידי יורם בן אבו » ה' אוקטובר 20, 2011 1:44 pm

לפי מה שהבנתי מהפרסום של דיאטת אברהמסון באינטרנט, הרי שהדרך שלהם לטפל בבעיית עודף המשקל היא באמצעות הגבלת צריכת הסוכרים והפחמימות.
עבור אנשים רבים הבעיה שגורמת להם לעודף משקל או שמונעת מהם לרדת במשקל זה הדחף לצרוך מאפים ודברי מתיקה. אם אנשים אלו יגבילו את צריכת הפחמימות והסוכר, סביר להניח שהם אכן ירדו במשקל.
לא כל כך הבנתי איך הם בדיוק גורמים להגבלת הצריכה. משהו באמת עם תת מודע וכדומה. באמת כדאי שאנשים שניסו את השיטה יעידו עליה.
יורם בן אבו

הודעהעל ידי יאיר א » ו' אוקטובר 21, 2011 11:46 am

נראה לי שהם בקטע הפסיכולוגי. ככה הם משפיעים על הבן אדם להפסיק לצרוך מזונות נטולי גלוטן וסוכר. אני אישית לא נראה לי שזה ממש עוזר. יכול להיות שזה עוזר בטווח הקצר אם משכנעים כל הזמן בן אדם שמאפים זה רע וסוכר זה רע. אבל אחר כך בחיים האמיתיים הוא שוב נחשף לרוגלך בישיבות (אם הבנאדם עובד בהייטק) או לסנדביצים הנוחים והטעימים, לממתקים שדוחפים לנו בקופות בסופר וכדומה. אז לדעתי לטווח הארוך השיטות הללו לא עובדות.
יאיר א

ניסיתי זה **** (צונזר)

הודעהעל ידי tzvia » ג' מרץ 27, 2012 1:14 pm

לא עובד!!! אני ובעלי ניסינו את זה תקופה ארוכה, ה"טיפול" שעשו לנו הוא שישבנו איזה שלוש דקות בעיניים עצומות ה"מטפלת" הסתובבה מסביבנו כמה דקות עם קריסטלים ויצאנו עם ספר מתכונים ותרשים דיאטה.
יצאנו מורעלים מהפגישה, באמת חשבנו שזה עובד, באנו עם אנרגיות כל כך טובות ועם כל כך הרבה תקווה להגמל מהמכה הזאת ואולי רק הרצון שלנו שזה יצליח היה הסיבה שבמשך יום בערך לא הרגשתי רעב, אני רק יודעת שאחרי יום בערך ואפילו קצת פחות שוב רציתי מתוקים, שוב רציתי מאפים , רציתי הכל חזרה אבל בגלל שכבר שילמנו מראש 4400 ש"ח גם עלי וגם על בעלי המשכנו להתעקש, אמרנו לעצמנו שנמשיך בכל זאת. הקפדנו בקנאות מטורפת רק על התקווה המטופשת הזו שאם נתמיד זה יעבוד ומתישהו יתחיל באמת לעבוד. החנות היחידה בה היו כל המוצרים המותרים על פי הדיאטה הצריכה נסיעה של כמעט שעה לכל כיוון . המוצרים עצמם היו בעלי ערך קלורי זהה כמעט למוצרים הקיימים בשוק, בשני הבדלים בלבד, הם היו כמובן ללא גלוטן וסוכר, והיה להם טעם הרבה יותר מגעיל. הכל שם עלה מינימום פי שניים והיו דברים שפי שלוש ואף יותר. החשבון קניות שלנו הכפיל ושילש את עצמו. והרגשנו שאנחנו בקושי אוכלים, מתענים וסובלים כי החשק עדיין ישנו.
בסופו של תהליך במשך חצי שנה של סבל הורדנו בממוצע תשע קילו. אבל נפרדנו מקרוב לשמונת אלפים שקלים. אפילו בזמן שאני קוראת את זה אני מזועזעת מכמה שהיינו תמימים. כל הטיפול הוא פשוט שקר, הם בונים על כוח השיכנוע העצמי, אומרים לך שהטיפול באורח פלא יגרום לך להגמל מהצורך ואתה רוצה להאמין. אולי יש כאלה שהצליחו אבל כנראה שכח השכנוע העצמי שלהם חזק יותר משלנו. הטיפול באופן חד משמעי פשוט לא עובד.
tzvia

הודעהעל ידי אתלי » ד' ינואר 16, 2013 4:41 pm

היי ... :) בשביל האיזון, אני אספר לך שאני הייתי אצלם לפניי שנה וחודש ועשה לי רק טוב.
משהו שחשוב שתביני על הטיפול של אברהמסון זה לא עובד אם לא מקשיבים להנחיות שלהם, הטיפול מוריד את החשק
אבל ברור שאם הולכים הביתה ואוכלים גלוטן וסוכר (לא כי יש חשק, פשוט כי עצלנים לבדוק אם יש באוכל חחח) - זה לא יעבוד. אני הגעתי דרך חברה שלמדה איתי באוני' וראיתי אותה אחריי כמה שנים שלא התראינו, ובהתחלה לא זיהיתי אותה כי היא רזתה כל כך הרבה (: אחרי שראיתי לא היו צריכים לשכנע אותי יותר מזה (אני מאלה שצריכה לראות בעיניים)
והגעתי לקליניקה שלהם בפלמחים. המטפל באמת עושה שם משהו לא ברור, אבל אצלי שיצאתי לא היה שום ייאוש כי פשוט התקשרתי לתמיכה שלהם כל יומיים בהתחלה אז גם מה שלא ידעתי הם הסבירו..
הייתי 79 ק"ג כשהתחלתי וירדתי ל62 ק"ג.
בהצלחה מה שלא תעשי!!!!!
:)
אתלי

הודעהעל ידי יורם בן אבו » ד' ינואר 16, 2013 9:12 pm

אתלי כתב:היי ... :) בשביל האיזון, אני אספר לך שאני הייתי אצלם לפניי שנה וחודש ועשה לי רק טוב.
:)

אתלי שלום,
בשביל האיזון אני אשמח אם תעני למה שקודמך כתב.
האם זה נכון שמדובר בטיפול עם קריסטלים?
האם הטיפול באמת עולה 4400 ש"ח?
האם אכן קשה למצוא חנות עם המוצרים של הדיאטה וכשמוצאים אז הם מאוד יקרים?
מה הסיפור של הדיאטה? האם זה רק הנושא של המנעות ממזונות המכילים סוכר וגלוטן?
יורם בן אבו

הודעהעל ידי אתלי » א' ינואר 27, 2013 1:25 pm

קודם כל, זה לא טיפול בקריסטלים כלומר הקריסטלים הם מה שהמטפל משתמש בו בטיפול, אבל לפי מה שהבנתי זה לא שהקריסטלים הם הטיפול עצמו הם יותר כלי בשביל המטפל. האמת שלהגיד לך בדיוק מה הוא עושה - אני לא יודעת (: ... אבל כל כך רציתי לענות לך איכשהו אז מצאתי את זה:

אני חושבת שחלק ממה שהוא מסביר פה קשור איכשהו לטיפול שלהם.
איך הגעתם למחיר הזה?? זה עולה 2400 לשנה שכוללת אם צריך נגיד לבוא לעוד טיפול או כמה שזקוקים בלי תשלום נוסף, וייעוץ חופשי כל יום ( אני מצאתי את עצמי מתקשרת מהמקרר של הגבינות בסופר, או היישר מבית קפה לשאלות על איזה מנה שלא הייתי בטוחה לגבייה....(; ), יש גם סדנת בישול שהם עושים וזה כלול וזה החלק שהכי נהניתי בו סדנה מדהימה.
לגביי המוצרים - קודם כל היום זה ממש לא קשה זה היה ככה פעם אולי שרק מי שהיה רגיש לגלוטן היה מחפש את המוצרים האלה תשימי לב שיש אפילו בסופרמרקטים רגילים אזורים של ללא סוכר וללא גלוטן, יש חלק שיקרים יותר ויש חלק שפחות ובכל אופן יש המון מוצרי בסיס שלא מצריכים קנייה יקרה יותר כמו חומוס\שעועית\שאר קטניות\ירקות\פירות וכו'.
יש אפילו קמח שקונים מוכן והוא ללא גלוטן והוא מעולה מעולה לאפייה בקיצור - פתרונות לא חסרים.
לגביי הדיאטה זה לא בדיוק דיאטה כי אין פה קטע של חישוב קלוריות וכו', כשאני שומעת את המילה "הימנעות" אני מרגישה כמו בכל דיאטה אחרת שעשיתי לפניי הטיפול אצלם ונכשלתי, כי פה אין הימנעות שהיא מתוך מלחמה עם עצמך, פשוט כי הם מטפלים לך בצורך. אז זה לא שאת "נמנעת" ביגון וצער את פשוט לא מכניסה את הרכיבים האלה לתזונה היומית - וזה לא כרוך בדיכאון סבל או ריור מעל צלחת של אנשים אחרים... (:
אני ממש מקווה שעזרתי לך, אני יודעת שלא ירדתי המון במשקל אבל את לא מבינה כמה משמעותי זה בשבילי. אני מאחלת את זה לכל אחד ואחת כי אין משהו יותר טוב מלצאת מהבית ולהרגיש שיש לך אנרגיה ובטחון (!!)
אם יש לך עוד שאלות בכיף..
אתלי

הודעהעל ידי יורם בן אבו » ד' ינואר 30, 2013 7:40 pm

לא כל כך הבנתי על מה הוא מדבר בסירטון (התייאשתי לאחר 2 דקות).
הוא מדבר שם על בית המשכן וכדומה, מאוד מעייף וכלל לא משכנע אותי שהדיאטה הזו באמת משהו שעובד.
יורם בן אבו

הודעהעל ידי אור » ש' אוגוסט 03, 2013 5:51 pm

מתקשה להבין מה הבעייה בדיאטה הזו. כיוון שהיא מטפלת לך בדחף לסוכר
וגלוטן, אין צורך להרחיק נדוד ולחפש מוצרים חלופיים כמו ; פסטה ללא גלוטן, לחם מיוחד וכד׳.
חסר מה לאכול ללא סוכר וגלוטן?ירקות, דגים , בשר , אגוזים. שקדים וכד׳.
מצרכים הנמצאים בכל חנות. לומדים לקרוא תוויות בסופר, ממעטים במזון מעובד,
גם מרזים, גם בריאים יותר..,

ולזוג שנכשל- כן , תמיד יש כאלו שזה לא עובד עליהם.
אור

הבא

• Advertisement

חזור אל פורום דיאטה & תזונה נכונה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד