דיאטת HCG: הורמון hcg, דיאטה, תפריט, סיכונים, תופעות לוואי

ברוכים הבאים לפורום דיאטה & תזונה נכונה. בפורום זה תוכלו לשאול ולענות על שאלות בנושאי תזונה, דיאטה וכדומה

מנהל: יורם בן אבו

Re: דיאטת HCG: הורמון hcg, דיאטה, תפריט, סיכונים, תופעות לוו

הודעהעל ידי גבי » ו' מרץ 09, 2012 10:33 pm

שלום רב,
אין לי שום קשר לאף אתר ומפיץ דיאטת HCG ואנני מקבל אגורה שחוקה. אני מגיע לפורום הזה בשליחות מטעם הבריאות
ולמעשה הפכתי לשגריר טוב שממליץ בחום על דיאטת HCG. אני נחשפתי לכתבה בטלויזה בה הופיע דר רוריגז והצליח
לשכנע אותי. התאריך היה ביום שבת 07 לינואר 2012 . אדגיש כי אני חי באופן בריא ואין לי בעיה לקנות מזון יקר בריאות
שעולה הרבה כסף. אבל כבר שנים אני לא מצליח לרדת ממשקלי 107 ק,ג בשנים האחרונות הוצאתי אלפי שקלים על דיאטות שונות ואיך לומר "לא זז הרוורס" את דיאטת ה HCG קניתי ב 900 ש"ח והייתי קצת סקפטי. אדגיש כבר בפתיח כי המוצר הינו
טבע העשוי מאצות ים והמדמה באופן מושלם את ההורמון HCG להבדיל אלף אלפי הבדלות. קראתי המון חומר והשתכנעתי שאין
בזה כל סכנה, את הדיאטה התחלתי בתאריך 11 לינואר וסיימתי עם פחות 13 ק"ג עד לתאריך 22 לפברואר . לא סבלתי אפילו
יום אחד, הכל דפק כמו שהיה כתוב בחוברת ומידי פעם נעזרתי בדיאטנית שעמדה לרשותי ללא תשלום.
מי שמעוניין לרדת במשקל הולך לקבל ולממש את חלום חייב, אני אומר לכולם יש חיה כזו וקוראים לה דיאטת HCG
עד היום הדבקתי כ 10 חברים שמברכים אותי כל יום. בקיצור דיאטת קסם אמיתית. ומשפט סיום למנהל הפורום נא לשים דגש
כי מדובר בחומר טבעי המיוצר מאצות ים במפעל בישראל ובאישור רשיון משרד הבריאות המופיע שחור על גבי לבן באריזת המוצר.
בהצלחה לכולם
גבי

Advertisement

הודעהעל ידי יורם בן אבו » ש' מרץ 10, 2012 11:35 am

האינטרנט מלא "בסיפורים" כאלה. המטרה שלי היא לספק לגולש התמים את המידע בכדי שיוכל להבחין בין אמת לשקר.
בפני כל גולש שקורא את " סיפורי ההצלחות" לכאורה, יש את הברירה האם להאמין או לא להאמין.
אני בוחר שלא להאמין!
לא חסרים בפורום הזה "כל מיני ממליצים שונים על כל מיני דיאטות ותכניות דיאטה".
חלק ממערך השיווק של משווקי מוצרי דיאטה שונים, כולל הכנסת המלצות כגון זה בפורמים ורשתות חברתיות.

לגבי אישור משרד הבריאות, אם כבר אתה מזכיר אותו, אז כדאי שתציין שאישור משרד הבריאות ניתן לתוסף מזון שאינו מזיק מבחינה בריאותית ולא כאסמכתא על האפקטיביות שלו.

זאת אומרת, שאני יכול למכור מים בבקבוק עם טיפת מיץ רימון ולטעון "שהמוצר" שלי מדמה באופן הומיאופתי את סגולותיו הבריאותיות של מיץ הרימון.
אני גם יכול לקבל את אישור משרד הבריאות בכדי למכור את המוצר וכעת כל מה שנשאר לי זה למצוא את הפרייארים שישלמו 1000 ש"ח עבור המוצר הזה.

עם אני אפזר כמה "המלצות" של כל מיני "שוחרי בריאות חסרי אינטרסים" ברשתות חברתיות, אני יכול למצוא את הפרייארים האלה.
יורם בן אבו

הודעהעל ידי orit18 » ה' מרץ 15, 2012 2:37 pm

יורם שלום רב.
יצא לי לשמוע על דיאטת HCG ממש עכשיו כי קיבלתי במייל שלי קופון לקנות את הערכה בהנחה (500 ש"ח), ומשם המשכתי לגלוש באינטרט בנושא ה-HCG, עד שהגעתי לאתר הזה עם הביקורת שלך שקראתי והפנמתי.
בין יתר האתרים שהגעתי אליהם היה של ד"ר ראול רודריגז שידוע כמטפל מכובד ברפואה האלטרנטיבית, וגם הוא מציע את הדיאטה הזו ומציין לטובה את יתרונותיה.
שאלתי היא זו - האם גם ד"ר רודריגז הוא בעצם משווק שמוכר לנו לוקשים, כי אם כן אז זה ממש חמור מבחינתי כי הוא לא סתם עוד משווק אלא פיגורה ציבורית שאמור לעמוד מאחרי מה שהוא ממליץ ומשווק, או שגם הוא "לא ממש בדק את המחקרים אלא הסתנוור לפירסומי המשווקים"? בכל מקרה זה מעמיד אותנו בבעיה כי זה מבלבל עוד יותר.
מה דעתך בנושא?
תודה,אורית
orit18

הודעהעל ידי יורם בן אבו » ה' מרץ 15, 2012 5:36 pm

orit18 כתב:יורם שלום רב.
יצא לי לשמוע על דיאטת HCG ממש עכשיו כי קיבלתי במייל שלי קופון לקנות את הערכה בהנחה (500 ש"ח), ומשם המשכתי לגלוש באינטרט בנושא ה-HCG, עד שהגעתי לאתר הזה עם הביקורת שלך שקראתי והפנמתי.
בין יתר האתרים שהגעתי אליהם היה של ד"ר ראול רודריגז שידוע כמטפל מכובד ברפואה האלטרנטיבית, וגם הוא מציע את הדיאטה הזו ומציין לטובה את יתרונותיה.
שאלתי היא זו - האם גם ד"ר רודריגז הוא בעצם משווק שמוכר לנו לוקשים, כי אם כן אז זה ממש חמור מבחינתי כי הוא לא סתם עוד משווק אלא פיגורה ציבורית שאמור לעמוד מאחרי מה שהוא ממליץ ומשווק, או שגם הוא "לא ממש בדק את המחקרים אלא הסתנוור לפירסומי המשווקים"? בכל מקרה זה מעמיד אותנו בבעיה כי זה מבלבל עוד יותר.
מה דעתך בנושא?
תודה,אורית

היי אורית,
אין לי מושג לגביי כוונותיו של ראול רודריגז ובאמת שאין לי דרך לדעת אם הוא בדק את המחקרים.
התרשמותי האישית מהופעתו של רודריגז בתכנית של אודטה היא, שהוא מאוד מכירתי ומאוד מאוד שיווקי.

אני אישית פניתי לראול רודריגז דרך דף הצור קשר באתר שלו ובקשתי לברר מה מקור הצמח/האצות שנמצא בתכשיר שהוא מוכר, אבל עדיין לא קיבלתי כל תשובה.

חשוב להבין כי גם אם אכן קיים חומר צמחי שמדמה את פעילות HCG, הרי שחשוב להבין שמעולם לא הוכח כי ההורמון האמיתי מסייע לירידה במשקל, אז קל וחומר גם לכל חומר אחר שמכנה את עצמו "כחומר דמוי פעילות HCG", אין שום אפקט על הרזיה, הפחתת שומנים או תחושת שובע.

הדומה היחידי כמו שאני רואה בין דיאטת סימונס וכל דיאטות הHCG שנמכרות, הוא בתפריט דל הקלוריות שמשולב בדיאטה. והתפריט דל הקלוריות הזה הוא גם הסיבה היחידה שמישהו מצליח לרדת במשקל בדיאטה הזו.

אני הייתי מייעץ לך ככלל, לבדוק את מהימנותו של מוצר באמצעות מקורים מהימנים אובייקטיבים ולא באמצעות אלה שמרוויחים באופן ישיר מהמכירות.

להערכתי מכירות דיאטת HCG גורפות הרבה מאוד כסף (אומדן שלי שמדובר במכירות של מאות אלפי שקלים בחודש)...
יורם בן אבו

הודעהעל ידי halivni » א' מרץ 25, 2012 2:23 am

קראתי בעיון את כל הסיקור מצד יורם, ואף עקבתי אחרי תגובות החברים, אך אני חושב שהדבר הטוב ביותר והנכון ביותר לעשות הוא לדבר עם האנשים עצמם, אלו "שצמחו להם שדיים"
אז ככה אני עברתי את התהליך, והמפליא שהיום אחרי בערך 4 חודשים לא עליתי במשקל, משמע התוצאות יציבות לחלוטין, יתרה מכך לא צמחו לי שדיים או אגדה דומה.
במשך שנים על גבי שנים משקלי לא השתנה כלל וזאת למרות כי אינני אכלן כלל.
אני לא נוגע בלחם ולא אוהב עוגות, לא סובל אורז או קטניות.
החטא היחידי שלי הוא צריכת סוכר לבן ושוקולדים.
כשהתחלתי את התהליך שקלתי 90 ק"ג, מפליא הדבר אך בדיוק לפני שנה שקלתי 89 ק"ג, זאת אומרת שעליתי ק"ג אחד בשנה האחרונה,
התחלתי את התהליך והתחוור לי שאני צריך לאכול כמות של אוכל יותר גדולה מביום רגיל ! ! !
להזכירכם, לפני התהליך היו ימים שלא אכלתי כלל, מקסימום איזה חטיף שוקולד מקופלת או טוויסט (יאמי)
תוך 17 יום משקל גופי נשק ל - 80 וזאת תוך כדי אכילה יום יומית של 4 שניצלים 2 קופסאות טונה במיים, תפוח, כוס מיץ תפוזים 12 מלפפונים, 5 כוסות תה ירוק וארבע ביצים במחבת.
זה היה כמות של אוכל שהיא יותר מימה שאכלתי ביום רגיל ! ! !
לפעמים חזרתי הביתה אחרי יום עבודה, כאשר 2 או 3 שניצלים עדיין בקופסה.
לתדהמתי, בתחילת כל יום כשירדתי מהמיטה ועליתי על המשקל נדהמתי לגלות שכל יום גופי מאבד 400 ג'ר ממשקלי, ללא תופעות לואי, ללא ספורט, וללא הרעבה עצמית מסוכנת.
תופעות מוזרות שקרו לי תוך כדי התהליך, היו פשוט בריאות מוגברת שינה מתוקה, והתפרצויות של אנרגיה כאילו הרגע קמתי משינה של 8 שעות, למרות שהיה כבר סוף היום.
אז, לא חוויתי סחרחורות , בחילות, או כל תופעה אחרת המעידה על משהו לא בסדר,
ובקשר לשדיים שלי .... לא, הם לא גדלו.... אבל אולי גדל לי משהו אחר... לפחות יכולתי לראות אותו לאחר שהכרס שלי נעלמה. :lol:
halivni

הודעהעל ידי יורם בן אבו » א' מרץ 25, 2012 8:59 am

halivni כתב:קראתי בעיון את כל הסיקור מצד יורם, ואף עקבתי אחרי תגובות החברים, אך אני חושב שהדבר הטוב ביותר והנכון ביותר לעשות הוא לדבר עם האנשים עצמם, אלו "שצמחו להם שדיים"
:lol:

לא תמצא כאלה "שצמחו להם שדיים" בדיוק מהסיבה שלא תמצא תרסיס שמדמה את פעילות ההורמון HCG.

מוכרים לאנשים תרסיסי אשליות, ומספרים להם שמדובר בחומרים דמוי הורמון HCG שיעילותו בירידה במשקל מעולם לא הוכחה!
יורם בן אבו

הודעהעל ידי נעמה » ש' יולי 14, 2012 3:50 pm

שקלתי 111 ק"ג.

כבר נקבע לי תור לניתוח שרוול.

לאחר יאוש גדול מדיאטות שונות ו"אורח חיים בריא"... נתתי לעצמי הזדמנות נוספת לרזות, רגע לפני הניתוח.

התחלתי עם אותו תרסיס וזה עבד! צורכת הרבה יותר מ 500 קלוריות אך רחוק מאוד מהצריכה הלא נורמאלית שצרכתי טרם התרסיס.

עברו סך הכל שלושה וחצי שבועות עם 8 ק"ג פחות, וידי עוד נטויה.

לא, אני לא נאיבית. גם אם זו "עבודה פסיכולוגית" זה בסדר. אני מסוגלת לעמוד בפיתויים שלא יכולתי לעמוד קודם.

כפי שכתב אחד המשתתפים, גם לי פרצי אנרגיה שלא פגשתי לצערי המון המון שנים.

בינתיים לא מצאתי שום מקור מהימן וחסר אינטרסים, שמדבר על הנזק בשימוש בתרסיס. אולי אתם יודעים משהו?

בהצלחה בכל דרך שתבחרו, העיקר לרדת בקלות,

נעמה.
נעמה

הודעהעל ידי יורם בן אבו » ב' יולי 16, 2012 12:28 am

נעמה כתב:בינתיים לא מצאתי שום מקור מהימן וחסר אינטרסים, שמדבר על הנזק בשימוש בתרסיס. אולי אתם יודעים משהו?

בהצלחה בכל דרך שתבחרו, העיקר לרדת בקלות,

נעמה.

שיהיה לך בהצלחה והאמת היא שזה די מוזר שאת מחפשת מקור מהימן וחסר אינטרסים שמדבר על נזקי התרסיס וזה כאשר את בסופו של סבב מלא של דיאטת HCG
יורם בן אבו

הודעהעל ידי sharonbd8 » ה' יולי 26, 2012 4:33 pm

ניסיתי את הדיאטה הזאת בהצלחה מדהימה
אני מבין היטב את אפקט הפלסיבו, למרות זאת אינני יכול לדמיין איך הייתי יכול לצרוך 500 קלוריות ביום ללא הטיפות
אני גם לא מבין מדוע חזרה הדרגתית לתזונה שלפני הדיאטה לא גרמה לי להוספת משקל מאז שסיימתי אותה (חודשיים)
אבל לא בגלל זה אני כותב
מעבר לאי האימון הבסיסי שלי כלפי רוב הממסד הרפואי והמחקר הרפואי (במקרה שלי הם הרוויחו את חוסר האמון ביושר) וההבנה שהמונופול הרפואי שווה המון כסף וכח, ושהם יעשו הכל לשמור עליו יש דבר הרבה יותר אלמנטרי שמפריע לי..

שאני הלכתי לרופא ושאלתי אותו מדוע איני מצליח לרזות, למרות חדר כושר, תזונה מאוזנת (הרבה יותר מהעבר, לפחות) וכד' תשובתו המתחמקת היתה: חילוף חומרים, להתאמן יותר, לאכול פחות וכד'...
הוא אמר שכשהייתי צעיר החילוף חומרים היה שונה לגמרי
ובעיקרון המליץ לי על דיאטיקנית מקופ"ח שנתנה לי המלצות הזויות על תפריט שיקח לי שעות כל יום לבנות אותו..
מה שמפריע לי בתור מהנדס זה שהם לא הצליחו להסביר לי מה המנגנון בגוף שגורם לגוף היום להשמין ושמר על גוף רזה לפני 10 שנים
מהו המודל של ההשמנה בגוף ואיזה הורמונים ו/או חומרים אחרים מעורבים בתהליכים האלו
מדוע הגוף מתוכנת להשמין וכיצד ניתן למנוע את זה

העיניין - שללא התשובות האלה, הרופאים אינם כלל בפוזיציה טובה יותר לתת לאנשים פתרון לבעיות ההשמנה מאשר כל האינטרסנטים שדוחפים את ה HCG (וזה אם נניח שאין אינטרסים לכל החברות שמייצרות תרופות או טיפולים למחלות שנובעות מהשמנה (כמו סכרת)

למען האמת אין בכלל פה תחרות כי לרופאים אין פתרון כלל לבעיית ההשמנה בעולם המערבי (טבעי בתור כאלה שאפילו לא מסוגלים להסביר אותה כמו שצריך ולא מצליחים להסביר אבסורדים כמו דיאטת אטקינס, דיאטה ים תיכונית וכד')
מעט התרופות שזמינות - יעילותן וכחת בספק ותופעות הלוואי חמורות

לסיכום: אנשים פונים ל HCG כי לא טוב להם, אין להם אלטרנטיבה אמינה ובטוחה ומעל הכל... לפחות בהרגשה סוביקטיבים של המון אנשים, היא ממש ממש עובדת, וממש קלה (אני מסכים שיש פה פגם מוסרי, אבל מי אמר שהמציאות חייבת להתיישר לפי המוסר שלנו....)
sharonbd8

הודעהעל ידי יורם בן אבו » ה' יולי 26, 2012 6:31 pm

sharonbd8 כתב:לסיכום: אנשים פונים ל HCG כי לא טוב להם, אין להם אלטרנטיבה אמינה ובטוחה ומעל הכל... לפחות בהרגשה סוביקטיבים של המון אנשים, היא ממש ממש עובדת, וממש קלה (אני מסכים שיש פה פגם מוסרי, אבל מי אמר שהמציאות חייבת להתיישר לפי המוסר שלנו....)

לא כל כך מבין על איזה פגם מוסרי אתה מדבר? מה הקשר בין דיאטה לבין מוסר?
אנשים פונים לדיאטת HCG כי הם מחפשים פתרונות פלא!
קשה להם ככה סתם להפחית את כמות הקלוריות וקשה להם להגביר את רמת הפעילות שלהם.
קל להם להאחז בתרסיס שלוחצים פעמיים והופ מתרחש קסם. מי לא אוהב קסמים.

sharonbd8 כתב:שאני הלכתי לרופא ושאלתי אותו מדוע איני מצליח לרזות, למרות חדר כושר, תזונה מאוזנת (הרבה יותר מהעבר, לפחות) וכד' תשובתו המתחמקת היתה: חילוף חומרים, להתאמן יותר, לאכול פחות וכד'...
הוא אמר שכשהייתי צעיר החילוף חומרים היה שונה לגמרי
ובעיקרון המליץ לי על דיאטיקנית מקופ"ח שנתנה לי המלצות הזויות על תפריט שיקח לי שעות כל יום לבנות אותו..
מה שמפריע לי בתור מהנדס זה שהם לא הצליחו להסביר לי מה המנגנון בגוף שגורם לגוף היום להשמין ושמר על גוף רזה לפני 10 שנים
מהו המודל של ההשמנה בגוף ואיזה הורמונים ו/או חומרים אחרים מעורבים בתהליכים האלו
מדוע הגוף מתוכנת להשמין וכיצד ניתן למנוע את זה

רופא המשפחה שלך הוא לא האדם המתאים להתייעץ עימו בנושאי תזונה. למיטב ידיעתי רופאי משפחה לא עוברים הכשרה מעמיקה בנושאי תזונה.
אתה צריך להתייעץ עם דיאטן קליני.
אם הדיאטנית שהלכת אליה לא הייתה מקצועית, היית צריך ללכת לדיאטן אחר (יש בעלי מקצוע ויש בעלי מקצוע).
בתור מהנדס אתה צריך להבין שגוף האדם הוא מכונה משכוללת פי כמה וכמה ממה שהטכנולוגיה העכשווית מסוגלת ליצור.
חלק נרחב במדע ובמחקרים שמבוצעים כיום מוגדש למחקר והבנת המכונה המופלאה הזו שנקראת גוף האדם.
מי שמתיימר לצייר לך מנגנון ברור ומפורט ללא כל תימוכין מדעיים, הוא שרלטן!

sharonbd8 כתב:העיניין - שללא התשובות האלה, הרופאים אינם כלל בפוזיציה טובה יותר לתת לאנשים פתרון לבעיות ההשמנה מאשר כל האינטרסנטים שדוחפים את ה HCG (וזה אם נניח שאין אינטרסים לכל החברות שמייצרות תרופות או טיפולים למחלות שנובעות מהשמנה (כמו סכרת)

אין שום ספק שהחוקרים אינם בפוזיציה טובה לתת לאנשים פתרון לבעיות ההשמנה. חוקרים ומדענים מחוייבים לאמת מדעית, כזו שניתן למדוד, לכמת ולהעריך בכלים מדעיים ולכן הכלים שהם מציעים הם לא תמיד ברורים ומוחלטים. כל תרופה להרזייה צריכה לעבור "מסלול של מכשולים" וביקורת מדעית שתבדוק אפקטיביות ותעריך סיכונים. ולפעמים יש גם טעויות.

מי שכן בפוזיציה טובה זה כל "רוקחי התמיסות, השיקויים והתרסיסים" שכל מה שהם צריכים זה לייצר איזה תרסיס שמכיל מים, אלכוהול ואולי שאריות זניחות של אצות. לאשר את התרסיס כתוסף תזונה ולאחר מכן ליצור באזז בשיווק מקוון שמציג את "הפתרון האולטימטיבי" לבעיות ההשמנה.
יורם בן אבו

הקודםהבא

• Advertisement

חזור אל פורום דיאטה & תזונה נכונה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ואורח אחד