דיאטת HCG - ה-FDA יוצא נגד יצרני טיפות הומאופתיות של הדיאטה

ברוכים הבאים לפורום דיאטה & תזונה נכונה. בפורום זה תוכלו לשאול ולענות על שאלות בנושאי תזונה, דיאטה וכדומה

מנהל: יורם בן אבו

דיאטת HCG - ה-FDA יוצא נגד יצרני טיפות הומאופתיות של הדיאטה

הודעהעל ידי יורם בן אבו » ו' דצמבר 23, 2011 8:41 pm

ה-FDA (מנהל התרופות האמריקני) וה-FTC (לשכת המסחר האמריקני) פועלים בכדי להפסיק את מכירתם של טיפות הומיאופתיות לדיאטת HCG.

ביוזמה משותפת של מנהל המזון והתרופות בארה"ב ועדת המסחר הפדרלית (FTC) נשלחו שבעה מכתבים אזהרה ליצרניות טיפות הומיאופתיות לירידה במשקל.

יצרני מוצרי דיאטת HCG הוזהרו כי הן מפרות את החוק הפדרלי על ידי מכירת תרופות לא מאושרות, ובפרסום אודות יעילות הטיפות והדיאטה שמעולם לא הוכחו.

זהו צעד ראשון שנעשה בכדי למנוע את שיווקם של טיפות ותרסיסים הומיאופתים של דיאטת HCG ולמנוע את מכירתם באתרים באינטרנט.

על תוויות המוצרים מצוין כי יש ליטול אותם בתוספת דיאטה דלת קלוריות. חשוב לציין כי מעולם לא הוכח כי לטיפות ומוצרים של דיאטת HCG יש ערך מוסף לירידה במשקל מלבד הערך המוסף שבביצוע דיאטה דלת קלוריות. וכי דיאטה דלת קלוריות כפי שמומלצת לפי דיאטת HCG מהווה סיכון בריאותי למבצעיה.

"פרסום מטעה אודות המוצרים לירידה במשקל הינו אחד הסוגים הנפוצים ביותר של הונאה," אומר אחד מבכירי ה-FTC הממונים על הגנת הצרכן. כל מפרסם שמשמיע טענות בדבר יעילות המוצר צריך לתמוך בטענות אלו באמצעות הוכחות מדעיות בכדי לאפשר לצרכן לבצע בחירות מושכלות של רכישת המוצר.

יצרני מוצרי דיאטת HCG קיבלו אולטימטום של 15 יום בכדי להשיב על המכתבים ולפרט באלו צעדים נקטו בכדי לתקן את ההפרות בהם הואשמו.

ראה קישור

סרטון שמסביר כי אין מוצרי דיאטת HCG אשר מאושרים למטרת ירידה במשקל (בניגוד לפרסומים ברשת).

נציגת ה-FDA אליזבת מילר, מסבירה כי אין שום מוצר של דיאטת HCG אשר אושר ע"י ה-FDA למטרות ירידה במשקל.
אליזבת מילר מזהירה מפני הסיכונים שבדיאטת HCG ובביצוע דיאטה דלת קלוריות כפי שמומלצת ע"י מקדמי המכירות של דיאטת HCG.

יורם בן אבו

Advertisement

Re: דיאטת HCG - ה-FDA יוצא נגד יצרני טיפות הומאופתיות של הדי

הודעהעל ידי dietathcg » ה' ינואר 19, 2012 2:24 pm

שני דברים:
1. בוא נראה את כל התרופות הפסיכיאטריות ש FDA מאשר למכירה ושימוש למרות תופעות לוואי מחרידות כולל נטיה לאלימות והתאבדות! למה? כי מאחורי FDA עומדת תעשיית התרופות הבינלאומית שגורפת רווחים של ביליארדים על מחלות של אנשים. והתעשייה הזאת היא המממן העיקרי של מחקרים בתחום ריפוי ורפואיה, לצערנו הרב. אם מישהו חושב שאקדמיה חוקרת דברים כי היא מחפשת תשובות עולמיות, אז זה לא כך - תשאלו כל פרופסור, מי משלם עבור המחקרים וכמה?
וברור שתמיד אפשר לבנות מחקר שיפריך כל דבר שמסכן הכנסת רווחים לחברות האלה.
ולגבי הטכנה העיקרית של FDA שאנשים מרזים (לפחות הם לא מכחישים את זה, תודה לאל) רק על ידי תזונה של 500 קלוריות - זה מגוחף להפליא. יורם, בתור מאמר כושר ותזונה, האם תמליץ למישהו לחיות על 500 קלוריות? מה יקרה לגוף שלו, באמת! מה יקרה לבריאות שלו? האם בן אדם יהיה נכה אחרי זה? האם מישהו יכול לשרוד על 500 קלוריות במשך 40 יום? לא, לא ולא. וזאת ההוכחה הפשוטה שהתוסף שעליו מתבססת דיאטת HCG אכן ממיס שומנים ובאמצעותם מזין את הגוף בקלוריות שדרושות. 500 קלוריות הנוספות - הן רק כדי לעודד את התהליך ושמנגנונים השונים של הגוף לא ייכנסו למגננה וחילוף חומרים ימשיך לפעול.
dietathcg

הודעהעל ידי יורם בן אבו » ה' ינואר 19, 2012 7:24 pm

מר אלכסנדר הלא יקר,
כמה שזה לא מפליא אותי שאתה מעז מצד אחד לאיים עלי בתביעת לשון הרע על שאני קורא לדיאטת HCG קישקוש שיווקי ומהצד השני שופך כאן השמצות באופן לא מרוסן כלפי כלפי מוסדות מכובדים כמו: ה-FDA, האקדמיה וחברות התרופות.

ולא רק זה, אלא שבאתר שלך אתה מפרסם בבאנר של האתר תמונה של הספר The Weight-Loss Cure "They" Don't Want You to Know About מאת Kevin Trudeau .

תמונה

ספר שלפי ויקפידיה כתב קווין טרודו שהורשע בבית משפט בעוון מרמה ועוד כמה דברים "לא נחמדים אחרים".

כמה שזה לא מפתיע אותי שתאוריית הקשר שאתה מציג כאן, היא גם תאוריית הקשר שמאפיינת את ספריו של קווין טרודו.

אני מתכוון להשאיר את הודעותייך כאן ולבטל אפשרות שתערוך אותם משום שאני סבור שתוכן הודעותיך רק פועל כנגדך וכנגד כל "החסידים" והמשווקים של הדיאטה הזו.
יורם בן אבו

הודעהעל ידי יוסי56 » ש' ספטמבר 22, 2012 11:09 pm

יורם בן אבו כתב:ה-FDA (מנהל התרופות האמריקני) וה-FTC (לשכת המסחר האמריקני) פועלים בכדי להפסיק את מכירתם של טיפות הומיאופתיות לדיאטת HCG.

ביוזמה משותפת של מנהל המזון והתרופות בארה"ב ועדת המסחר הפדרלית (FTC) נשלחו שבעה מכתבים אזהרה ליצרניות טיפות הומיאופתיות לירידה במשקל.

יצרני מוצרי דיאטת HCG הוזהרו כי הן מפרות את החוק הפדרלי על ידי מכירת תרופות לא מאושרות, ובפרסום אודות יעילות הטיפות והדיאטה שמעולם לא הוכחו.

זהו צעד ראשון שנעשה בכדי למנוע את שיווקם של טיפות ותרסיסים הומיאופתים של דיאטת HCG ולמנוע את מכירתם באתרים באינטרנט.

על תוויות המוצרים מצוין כי יש ליטול אותם בתוספת דיאטה דלת קלוריות. חשוב לציין כי מעולם לא הוכח כי לטיפות ומוצרים של דיאטת HCG יש ערך מוסף לירידה במשקל מלבד הערך המוסף שבביצוע דיאטה דלת קלוריות. וכי דיאטה דלת קלוריות כפי שמומלצת לפי דיאטת HCG מהווה סיכון בריאותי למבצעיה.

"פרסום מטעה אודות המוצרים לירידה במשקל הינו אחד הסוגים הנפוצים ביותר של הונאה," אומר אחד מבכירי ה-FTC הממונים על הגנת הצרכן. כל מפרסם שמשמיע טענות בדבר יעילות המוצר צריך לתמוך בטענות אלו באמצעות הוכחות מדעיות בכדי לאפשר לצרכן לבצע בחירות מושכלות של רכישת המוצר.

יצרני מוצרי דיאטת HCG קיבלו אולטימטום של 15 יום בכדי להשיב על המכתבים ולפרט באלו צעדים נקטו בכדי לתקן את ההפרות בהם הואשמו.

ראה קישור

סרטון שמסביר כי אין מוצרי דיאטת HCG אשר מאושרים למטרת ירידה במשקל (בניגוד לפרסומים ברשת).

נציגת ה-FDA אליזבת מילר, מסבירה כי אין שום מוצר של דיאטת HCG אשר אושר ע"י ה-FDA למטרות ירידה במשקל.
אליזבת מילר מזהירה מפני הסיכונים שבדיאטת HCG ובביצוע דיאטה דלת קלוריות כפי שמומלצת ע"י מקדמי המכירות של דיאטת HCG.

קראתי את הזהרות וזה ממש שטויות במיץ מה שנכתב.
ד"ר סימנס כתב שיטה כמו המון שיטות שנכתבו. ההורמון כמובן לא הוכח כיעיל ועל זה אני לא מתווכח.
כל התרסיסים והטיפות בעצם מדכאות תיאבון וההמלצה היא על דיאטה של 500 יומיות שאני לא תמיד ממליץ- אם אתה רעב תאכל, למה לסבול ? זה לא בריא !
אפשר לרדת גם עם 1000-1200 קלוריות ובצורה בריאה ולא מזיקה. חשוב מאד לשלב ספורט! יא שמנים ! קצת ללכת ברגל ! מה יקרה ? 20 דקות ביום !
אם אני הורדתי ככה אז כל אחד יכול (שקלתי 130 קילו). היום אני שוקל 85 ועוד מעט אני מגיע לריבועים- אני גאה להוריד חולצה בים סוף סוף...
שום הורמון לא עזר לי ולא כלום רק מוצר שדחה לי את התיאבון הגדול שהיה לי. קניתי את המוצר מאתר נטורל ביוטק

הוקפץ לאחרונה על ידי Anonymous בתאריך ש' ספטמבר 22, 2012 11:09 pm.
יוסי56

• Advertisement

חזור אל פורום דיאטה & תזונה נכונה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד