דיאטת hcg אודטה

ברוכים הבאים לפורום דיאטה & תזונה נכונה. בפורום זה תוכלו לשאול ולענות על שאלות בנושאי תזונה, דיאטה וכדומה

מנהל: יורם בן אבו

דיאטת hcg אודטה

הודעהעל ידי רק אני » ד' פברואר 22, 2012 11:46 am

היי, שמעתי על דיאטה שאודטה ממליצה עליה. הדיאטה נקראת דיאטת HCG.
אודטה הביאה מומחים לתוכנית שלה והם מדברים על הדיאטה שזה הפתרון האמיתי לירידה במשקל. אודטה בעצמה אומרת שירדה במשקל עם הדיאטה. מה אתם אומרים על הדיאטה?
רק אני

Advertisement

Re: דיאטת hcg אודטה

הודעהעל ידי יורם בן אבו » א' פברואר 26, 2012 2:37 pm

לגביי דיאטת HCG כבר פרסמתי לא מעט הודעות וגם כתבתי באופן יותר מסודר באתר האישי שלי > מידע על דיאטת HCG.

בנוסף אפשר למצוא מידע בהודעות השונות שבפורום כדוגמת הקישורים הבאים:
הסיכונים שבביצוע דיאטת HCG

מלחמתו של מנהל התרופות האמריקני (FDA) ביצרני הטיפות של דיאטת HCG.

לגביי אודטה, לא נראה לי שאודטה ממש בדקה באופן מקצועי את הנושא.
חשוב להבין כי בניגוד לטיפים בנושאי משק בית, או טיפים איך לטגן שניצל במעט שמן, הרי כאשר מדובר בבריאות חשוב לקבל את המידע ממקורות מוסמכים ומהימנים.

התוכנית של אודטה איננה נחשבת בעיני מקור מהימן לטיפים בנושאי בריאות ותחומים מקצועיים אחרים.

קחו לדוגמא את המאמר הזה על הפדיחות של אודטה כאשר היא מייעצת בנושאים קצת יותר מקצועיים.
יורם בן אבו

דיאטה אודטה - ד"ר ראול רודריגז

הודעהעל ידי יורם בן אבו » ב' פברואר 27, 2012 7:03 pm

מה שמוזר לי זה שצפיתי בסרטון שבו ד"ר ראול רודריגז מופיע בתכנית של אודטה והוא אומר שם בפירוש שהמוצר שהוא משווק זה "תרסיס מאוד מדולל של HCG" "תרסיס הומיאופתי".

לעומת זאת, באתר שלו הוא מציין שמקור החומר שבתרסיס הוא
"Pro Hcg תרסיס - תמצית צמחית המדמה את פעילות ההורמון HCG"

כעת אני שואל האם ההבדלים בגירסאות קשורים למאבק של הFDA נגד טיפות הומיאופטיות של דיאטת HCG.

אני דרך אגב, פניתי לראול רודריגז דרך דף צור קשר באתר שלו וביקשתי לדעת מה מקור החומרים שבתרסיס שלו ולאיזה מקור צמחי הוא מייחס פעילות הדומה להורמון HCG?
כמו כן, ביקשתי לדעת האם קיימים מחקרים שמראים את יעילות התוסף שלו בהרזיה? גם על שאלה זו לא קיבלתי עדיין תשובה.
יורם בן אבו

הודעהעל ידי Noga400 » ג' פברואר 28, 2012 1:20 am

למי שמחפש מחקרים בנושא hcg , אז הרי כל התהליך מבוסס על מחקרי של דר סימנס, אפשר לחפש ברשת , בכל אופן התהליך עובד יפה מאות מאומנים שלי מצליחים ! 0 כשלונות ,יורדים יפה, ואני מלמדת גם איך לשמור על המשקל ! Noga400@gmail.com
מוזמנים לקהל אמון תמיכה עזרה והדרכה , ברכישת ערכה מלאה ל 40 יום ! מובטחים 8-13 קג !  
Noga400

הודעהעל ידי Noga400 » ג' פברואר 28, 2012 1:24 am

כבר לא קוראים לחומר hcg , טעות מלכתחילה לשווק את השם הזה , הייתי קוראת לתרסיס- דר סימנס !
Noga400

הודעהעל ידי יורם בן אבו » ג' פברואר 28, 2012 11:55 am

Noga400 כתב:כבר לא קוראים לחומר hcg , טעות מלכתחילה לשווק את השם הזה , הייתי קוראת לתרסיס- דר סימנס !

בטח שלא ימשיכו לקרוא לתרסיס HCG, כנראה שזה באמת אודות לפעולה שנקט ה-FDA נגד יצרני הטיפות ההומיאופטיות של דיאטת HCG.

אז עכשיו קוראים לתרסיס ד"ר סימנס?
ראיתי שראול רודריגז קורא לדיאטה פרודיאט.

אני מציע לקרוא לדיאטה "הדיאטה של אודטה", זה גם מתחרז, גם אודטה ממליצה, ניסתה וירדה. וגם לא מעט אנשים "יאכלו בתאבון" את מה שאודטה ממליצה.

זו בדיוק הנקודה שאנשים צריכים להבין.

אתם לא צריכים לקנות ערכה ב-1000 ש"ח בכדי לבצע דיאטה של 500 קלוריות שתגרום לכם לרדת במשקל.
יורם בן אבו

הודעהעל ידי HcgDietConsultant » ד' מרץ 07, 2012 5:17 pm

חברים. אני בעצמי חקרתי את הנושא עמוקות ואפילו הפצתי את דיאטת הHCG בשבדיה. הנוזל שמשתמשים בו היום הוא לא ההורמון, אלא נוזל הומאופתי (שלאחרונה אושר על ידי משרד הבריאות) שעשוי מתמצית אצות, אך עושה את אותה הפעולה של ההורמון. הFDA התקיף את השימוש בהורמון, אך לא הייתה שום בעיה עם הנוסחה המדוללת של הטיפות ההומאופטיות. זה מה שנמכר היום בארץ ועובד בצורה מאוד מוצלחת.

הפתרון להשמנת היתר הוא דיאטת הHCG. נ-ק-ו-ד-ה. זוהי דיאטה בריאה לחלוטין: לא מפרקת רקמות שריר או נוזלים מהגוף ומפרקת אך ורק את השומנים הקשיחים. הורדה של בין 8-15 ק"ג בכ-40 ימים. זה נשמע הרבה מאוד, אך כשתבין מה עומד מאחורי זה תבין כמה הדיאטה הזאת היא בריאה למעשה. הדיאטה הגיעה לאחרונה לארץ וכבר ידועה בתור "הדיאטה של אודטה".

עבור כל מי שחיפש עד היום דיאטה מהירה או דיאטת כאסח, תהליך ההרזיה בעזרת תוסף התזונה HCG הוא התגשמות כל החלומות הכי פרועים שלו.

זאת שיטת ההרזיה היחידה בעולם כיום שמראש מגדירה את התוצאה הסופית של התהליך בתור:

חיסול כל מאגרי השומן המיותר בגוף ואתחול מחדש (reset) של מנגנון חילוף החומרים כדי שהוא לא יצבור שומן עודף בעתיד.

זאת הדיאטה היחידה בקטגוריה של דיאטה מהירה או דיאטת כאסח שהיא טבעית לגמרי, לא פוגעת בגוף, לא מפרקת רקמת שריר אלא רק שומן עודף, אין צורך להתעמל בה, לא משתמשים בה בכדורים או חומרים מדכאי תיאבון, ובסופה התוצאות נשמרות לכל החיים. התהליך המיוחד הזה התגלה כבר בשנות החמישים על ידי רופא בריטי ד"ר א.ו.ת. סימונס, אבל לא היה ידוע לקהל הרחב עד היום. לאחרונה כל המחקר והחומר שמפרט את שלבי התהליך תורגם לעברית והוא זמין היום בארץ.
יש לנו חדשות טובות בשבילך!

צור קשר לקבלת פרטים נוספים: 050-5418929
HcgDietConsultant

הודעהעל ידי יורם בן אבו » ד' מרץ 07, 2012 9:05 pm

איך חקרת?
ה-FDA יצא נגד יצרני הטיפות ההומיאופטיות! אתה מוזמן לקרוא זאת בקישור הבא > ראה קישור

שם מצויין בפירוש "FDA, FTC act to remove “homeopathic” HCG weight loss products from the market"
אישור משרד הבריאות ניתן עבור בטיחות בשימוש ולא כהצהרה על יעילות התוסף.
אני דרך אגב פניתי למשרד הבריאות בנושא ואני מחכה לתשובתם (מבטיח לעדכן).

כמה פעמים אמרתי את זה ואני אומר זאת שוב.

הטיפול בהורמון האמיתי מעולם לא הוכח כיעיל להרזיה אז זה קצת מצחיק שכל המשווקים מוכרים לאנשים לוקשים על חומרים דמוי פעילות ההורמון ועוד באופן הומיאופתי.
המשווקים של הדיאטה הזו מוכרים לאנשים חומר דמוי חומר שלא עובד! וכדי שלא תתפסו אותם במילה שאכן החומר מדמה פעילות כלשהיא, הם הוסיפו את המילה הומיאופתי.
למה?
כי הומיאופתי זה בעצם אומר שאין שום חומר!
הסתבכתם?
זה בסדר, לזה מכוונים המשווקים שמוכרים לכם "חומר דמוי הורמון HCG המדמה פעילות הומיאופתית של ההורמון.

גם אני יכול למכור לכם היום מים בלי כלום ולומר לכם שמדובר במוצר שמחקה פעילות HCG באופן הומיאופתי.

הסיבה היחידה שאנשים מרזים היא משום שמדובר בדיאטה של 500 קלוריות ביום.
מספרים לאנשים כל מיני סיפורים על "שומנים מיוחדים שנעלמים", "ואתחול מחדש (reset) של מנגנון חילוף החומרים כדי שהוא לא יצבור שומן עודף בעתיד."

שטויות!!!

הריסט היחידי שמבוצע כאן זה ריסט ל1000 ש"ח שאנשים משלמים עבור ערכת הדיאטה.

רוצים מידע נוסף על דיאטת HCG קראו כתבה על דיאטת HCG כפי שהוצגה ע"י אואנה ליבוביץ, וראול רודריגז בתכנית של אודטה
יורם בן אבו

• Advertisement

חזור אל פורום דיאטה & תזונה נכונה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד