דיאטת HCG - אזהרה של משרד הבריאות הישראלי

ברוכים הבאים לפורום דיאטה & תזונה נכונה. בפורום זה תוכלו לשאול ולענות על שאלות בנושאי תזונה, דיאטה וכדומה

מנהל: יורם בן אבו

דיאטת HCG - אזהרה של משרד הבריאות הישראלי

הודעהעל ידי יורם בן אבו » ב' מרץ 26, 2012 10:56 pm

להלן הודעה של משרד הבריאות
משרד הבריאות מזהיר את הציבור בישראל שלא לרכוש מוצרי דיאטה וירידה במשקל המכילים HCG דרך אתרי אינטרנט. הורמון ה - HCG איננו מאושר על ידי משרד הבריאות להרזיה.
הורמון ה HCG) Human Chorionic Gonadotropin) הוא הורמון שמיוצר בתקופת ההיריון ומשמש בעיקר כתרופת מרשם בטיפול באי פריון אצל נשים.

לאחרונה נאסר על ידי ה - FDA (רשות המזון והתרופות האמריקאית) השימוש בחומר למטרת הרזיה וננקטו צעדים כנגד מי ששיווק את החומר שלא כחוק.
בישראל נתפסו משלוחים של מוצרים המכילים את החומר בנתב"ג ובדואר והוחרמו.

מקור המידע > ראה קישור

מעניין מתי יתחילו לפעול במשרד הבריאות נגד יצרני הטיפות ההומיאופתיות של דיאטת HCG. טיפות ממקורות כמו אצות שהמשווקים טוענים בפרסומים השונים שלהם שהם בעלי פעילות זהה לזו של הורמון ה-HCG. ומייחסים לטיפות הללו כל מיני סגולות שמעולם לא הוכחו!

לחצו למידע נוסף אודות > דיאטת HCG
יורם בן אבו

Advertisement

Re: דיאטת HCG - אזהרה של משרד הבריאות הישראלי

הודעהעל ידי אני » ו' אפריל 13, 2012 12:44 am

ניסיתי את הדיאטה והפסקתי כשבוע וחצי אחרי שהתחלתי בעקבות ביקור אצל רופא נשים .
נמצא שרירית הרחם עבה מאוד ושזה נראה כמו הריון . משהו שלא נכון במקרה שלי ולא יכול לקרות בשלב זה.
כרגע , אני בודקת את העניין , עברו כמעט חודשיים מאז שהתחלתי לקחת את התרסיס ואני עדיין לא יודעת אם זה קשור.
האם מישהו שמע על תופעת לוואי שכזו מהדיאטה? רירית רחם עבה מאוד גם לאחר וסת?
לא מצאתי על כך שום דבר באינטרנט ובפורומים השונים ...

מודאגת מאוד ...
אני

הודעהעל ידי יורם בן אבו » ו' אפריל 13, 2012 9:13 am

אם נטלת תרסיס הומיאופתי, אז קשה לי להאמין שיש לו השפעה כלשהי על הגוף.
למעט במקרים שבהם יצרני המוצר מכניסים חומרים אסורים אחרים (זה קורה לפעמים במוצרי דיאטה), מאיזה מקור התרסיס (היכן הוא נרכש?), האם מדובר בתרסיס הומיאופתי?
יורם בן אבו

הודעהעל ידי yuav77 » ה' אפריל 19, 2012 4:05 pm

הדיאטה הזאת אחלה דיאטה יש מקום אחד אצל ראול רודרגז שזה מאושר דרך משרד הבריאות וזה רק צמחים הומפאתים בתוך התרסיס אז בלי בולשיט כל הדיאטנים מנסים להרוס כי העבודה שלהם נהרסת לגבי השרירני רחם יכולת יש לך שירירן זה רק הרופא יכול להעיד ומענין מאיפה גם רכשת את הספרי
yuav77

דיאטת HCG - ראול רודריגז, תרסיס הומיאופתי

הודעהעל ידי יורם בן אבו » ו' אפריל 20, 2012 4:58 pm

yuav77 כתב:הדיאטה הזאת אחלה דיאטה יש מקום אחד אצל ראול רודרגז

אתה עובד בשבילו?

yuav77 כתב:שזה מאושר דרך משרד הבריאות

מה מאושר בדיוק?

מוזר לי שאני לא מוצא את התכשיר של רודריגז ברשימת התכשירים ההומיאופתים שמאושרים לשימוש ע"י משרד הבריאות > ראה קישור.
אומנם הרשימה עודכנה לאחרונה לפני חצי שנה (אבל להערכתי, ד"ר רודריגז משווק לכאורה את המוצר כבר מספר חודשים), אבל בכל מקרה אני שלחתי מייל בנושא למשרד הבריאות ואני מקווה לעדכן אתכם ברגע שימסרו לי תשובה.

כדאי מאוד לציין שאישור משרד הבריאות איננו מהווה אישור לאפקטיביות המוצר.
"משרד הבריאות מזהיר את הציבור מפני השימוש בתוספי תזונה כמו כדורים, אבקות, חליטות, שיקויים וכדומה למטרות הרזייה.
אישור משרד הבריאות לתוסף תזונה מהווה אישור לבטיחות רכיבי המוצר ואיננו מהווה אסמכתא לכך שתוסף התזונה אכן יעיל להרזיה או לכל מטרה רפואית אחרת.
ייחוס סגולות ריפוי לתוסף תזונה אסור ע"פ הוראות החוק.
המוצרים המשווקים להרזיה ללא מרשם, לא הוכיחו קלינית את יעילותם למשרד הבריאות ולא אושרו על ידו למטרות הרזייה.

מקור ההודעה > ראה קישור

yuav77 כתב:אז בלי בולשיט כל הדיאטנים מנסים להרוס כי העבודה שלהם נהרסת

האמת היא שאני לא מבין למה הדיאטנים שותקים בזמן שמשווקי הדיאטה הפיקטיבית הזו מייצרים כל כך הרבה בולשיט באינטרנט?
יורם בן אבו

• Advertisement

חזור אל פורום דיאטה & תזונה נכונה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד