זקוק לעזרה עם הדיאטה

ברוכים הבאים לפורום דיאטה & תזונה נכונה. בפורום זה תוכלו לשאול ולענות על שאלות בנושאי תזונה, דיאטה וכדומה

מנהל: יורם בן אבו

זקוק לעזרה עם הדיאטה

הודעהעל ידי shahar0592 » א' אוקטובר 26, 2014 3:36 pm

אני בן 22 מרמת גן ואחרי קריאה מרובה של מדריכים ואתרי כושר והמון פרסומות לכדורים שיעשו אותך רזה יותר החלטתי שנישבר לי ואני הולך על הדרך הישנה והטובה!
דיאטה אבל אחת שאני רואה שהרבה מתעמלים ומפתחי גוף משתמשים אז זה התפריט:
תמונה

אני עדין חדש כי רק חזרתי מהודו והחלטתי ללכת עם זה עד הסוף אני רוצה בין 10-12 אחוז שומן כשאני רוצה להוריד משקל ומסה.

לידע כללי: אני וקל 91-93 קילו בן 22 זכר בגובה 178 ס"מ אני עובד בעבודה פיזית (מחסנאי סחורות בחנות) ומתאמן על בסיס יומי בצורה הבאה:
יום שבת: אימון פיזי (בטן חזה וסקווטים) ואימון ארובי הליכה ריצה לסרוגין 50 שניות ריצה 50 שניות הליכה כ25 עד 30 דקות.
יום ראשון: אימון ארובי הליכה ריצה לסרוגין 50 שניות ריצה 50 שניות הליכה כ40 עד 50 דקות.
יום שני: אימון פיזי (בטן חזה וסקווטים) ואימון ארובי הליכה ריצה לסרוגין 50 שניות ריצה 50 שניות הליכה כ25 עד 30 דקות.
יום שלישי: אימון ארובי הליכה ריצה לסרוגין 50 שניות ריצה 50 שניות הליכה כ25 עד 30 דקות ואימון זריזות.
יום רביעי: אימון סטטי בטן ואלכסונים וסטטי מתח בנוסף אימון ארובי הליכה ריצה לסרוגין 50 שניות ריצה 50 שניות הליכה כ25 עד 30 דקות.
יום חמישי: אימון ארובי הליכה ריצה לסרוגין 50 שניות ריצה 50 שניות הליכה כ25 עד 30 דקות.
יום שישי יום חופש! כולל אוכל ושתיה כיום פתוח להנאות.

כל האימון הוא בפרק כושר.

אשמח לחוות דעת ועזרה להמשך ^_^
shahar0592

Advertisement

• Advertisement

חזור אל פורום דיאטה & תזונה נכונה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ואורח אחד