הרזיה ללא דיאטה

ברוכים הבאים לפורום דיאטה & תזונה נכונה. בפורום זה תוכלו לשאול ולענות על שאלות בנושאי תזונה, דיאטה וכדומה

מנהל: יורם בן אבו

הרזיה ללא דיאטה

הודעהעל ידי קושניר מירה » א' ספטמבר 04, 2011 9:25 pm

שלום
אני סובלת מעודף משקל מזה זמן רב. מדובר בכ-18 ק"ג עודפים שאני פשוט לא מצליחה להפטר מהם.
ניסיתי כבר לא מעט דרכים כמו דיאטת חרמון, דיאטת אטקינס, הלכתי לדיאטנית שנתנה לי תפריט.
בהתחלה אני באמת מרזה ויורדת במשקל, אבל לאחר זמן מה, אני פשוט נשברת בדיאטה ומתחילה לאכול בטירוף.
שמעתי על זה שאפשר לבצע הרזיה ללא דיאטה. האם מישהו מכיר במה מדובר? האם באמת אפשר לבצע הרזיה ללא דיאטה?
תודה
קושניר מירה

Advertisement

Re: הרזיה ללא דיאטה

הודעהעל ידי יורם בן אבו » ב' ספטמבר 05, 2011 10:48 pm

היי
המונח הרזיה ללא דיאטה הוא מונח שנעשה די שגור בפי מנחות לסדנאות הרזיה ו/או דיאטניות שונות.
באופן כללי אפשר לומר שאלו שמקדמים את המונח הרזיה ללא דיאטה, מקדמים למעשה קודם כל אורח חיים שונה מצורת החשיבה של מי שבדרך כלל רוצה לרדת במשקל.
בדרך כלל, כאשר אנשים רוצים לרדת במשקל, הם מיד "נכנסים למשטר דיאטה", הם מונעים מעצמם מאכלים שהם אוהבים, הם נשקלים, מלקים את עצמם כאשר הם לא יורדים מספיק ואוהבים את עצמם כאשר הם יורדים את כמות הק"ג הנכספת. בדרך כלל אותם אנשים רוצים לרזות כמה שיותר ק"ג בכמה שפחות זמן.
הגישה הזו שהיא נחלתם של מרבית מבצעי הדיאטות למינהם, נוחלת כישלון חרוץ!!!
למרות הכישלונות החוזרים ונשנים, אנשים ממשיכים לחזור ולנסות לרדת במשקל באותה השיטה > דיאטה!
"החברה שלי ירדה 15 ק"ג באמצעות דיאטה חדשה בשם דיאטת קרח" או "וואו השכנה שלי ירדה 10 ק"ג בחודש באמצעות דיאטת אטקינס, גם אני רוצה!" "מישהי שמעה על דיאטת דוקאן?"
הבעיה היא שאנשים שמבצעים דיאטות אכן יורדים במשקל, אבל הם לא מצליחים לשמור עליו למשך זמן.
למה?
כאן נכנסים חסידי ההרזיה ללא דיאטה והם טוענים שאחד הגורמים העיקריים לכישלונות הדיאטות שאנשים מבצעים, זה בעצם משום שמצב של דיאטה מנוגד לאיזון הנפשי ולכן בשלב כלשהו האיזון מתערער, הדיאטה נשברת והמשקל העודף חוזר לסורו.

באמצעות שיטת ההרזיה ללא דיאטה, לומדים לאמץ הרגלי אכילה נכונים, מבצעי הדיאטות לומדים לקבל את גופם באהבה ולא לשנוא את מצבם. מצב רוח חיובי יגרום גם לשינויים חיוביים. בשיטת ההרזיה ללא דיאטה לומדים לנתק את היחס בין המזון לבין המצב הרגשי, מצב שנקרא פעמים רבות כאכילה רגשית. המזון איננו פתרון או פיצוי למצב רוח רע.
בשיטת ההרזיה ללא דיאטה לומדים להמנע מאכילה בהיסח הדעת, שזהו סוג של אכילה שרבים בעידן המודרני מכירים. באים לבקר חברים, הפיצוחים על השולחן, אז אוכלים. למרות שמלכתחילה לא היינו רעבים.
ועוד כהנה וכהנה דוגמאות של מצבים בהם קיים קשר הדוק בין הנפש לבין המזון.
בשיטות ההרזיה ללא דיאטה, עובדים חזק על הנפש ופחות על הקלוריות.

אני אישית פחות מאמין שהשיטות הללו עובדות כמגע קסם.
מדובר בעבודה עצמית מפרכת של שינוי גישה ושינוי מחשבה.
אלו שרוצות גוף חטוב כמו של דוגמנית, לא ישיגו אותו באמצעות שיטות שכאלה למעט במקרים שבהם הגנטיקה שלהן היא כמו של דוגמנית שלא מתאמצת בכדי לשמור על המשקל (ויש כאלה? אולי בנות 17 אבל משמועות נראה לי שגם הן עוברות לא מעט ייסורים בדרך לגוף החטוב).
אבל, אולי שיטות כמו הרזיה ללא דיאטה, ילמדו את האנשים לקבל את עצמם בפחות ביקורתיות ולקבל ולהשלים עם עודף קטן של ק"ג שרק מפריע להם באופן אסטטי ואילו עבור אלו שסוחבים עודף משקל גדול יותר, השיטות הללו ילמדו אותם לשמור על איזון נפשי שבסופו של דבר יגרום להם להצליח בירידה במשקל ויותר חשוב לשמור על ההצלחה הזו למשך זמן רב.
יורם בן אבו

הודעהעל ידי Dr.Nestor » ה' ספטמבר 08, 2011 5:37 pm

מירה שלום,
אכן ניתן לרדת במשקל ללא דיאטה, אך דיאטה כזו פוגעת במסת השריר. מומלץ לעשות דיאטה מאוזנת עם תפריט מסודר בליווי דיאטן קליני.

מזמין אותך לקרוא עוד בנושא: ראה קישור

צוות מרפאת ד"ר נסטור
Dr.Nestor

מוצרים שעושים נפלאות לא יאמן

הודעהעל ידי קרינה » ד' יולי 02, 2014 8:13 pm

שלום רב , רוצה להתחלק איתכם , אחרי לידה עליתי מאוד במשקל וניסיתי המון דיאטות אך אף פעם לא הצלחתי , ניסיתי גם כדורים שונים והם בכלל לא היו עוזרים עד שיום אחד חברה שלי שהתחילה לעבוד עם איזו חברה אמריקאית המליצה לי על שני מוצרים , גלולות לדיכוי תאבון ו סרום לפנים , הזמנתי את המוצרים כי היתה חבילה מאוד משתלמת של 6 מוצרים אז הזמנתי 3 גלולות ו-3 סרומים , הם הספיקו לי ל-3 חודשים , הגלולות כל כך עזרו לי כמובן היתי שותה איתם ליטר וחצי של מים. אחרי חודש שימוש בהם עליתי על המשקל מינוס 6 קילו , ובחודש השני עוד יותר, הגלולות גם סידרו לי בעיות עם סוכר , והסרום אין לי מילים הוא פשוט תחליף לכל הבוטוקסים למיניהם כבר בשבוע הראשון ירד לי לפחות 10 שנים מהגיל הוא הוריד לי את כל הקמטים, במצח, באיזור של העיניים ,באיזור של השפתיים , עוד לא ראיתי דבר כזה בארץ במחירים כאלה , 6 מוצרים עלו לי 210 דולר , אני כל הזמן עכשיו לקוחה קבועה וגם המון חברות ומשפחה שלי כולם גם מזמינים ונהנים ומאושרים בלי סוף, מקווה שבקרוב זה יתחיל להימכר גם בארץ
ועד אז מי שרוצה להרגיש מה זה המוצרים הנפלאים האלה שיכנס מהלינק שאני ארשום עכשיו , אתם לא תתחרטו רק תגידו תודה שקראתם את זה , באתר אפשר לבחור כל שפה ולבצע הזמנה בלי בעיה , רק את הכתובת תרשמו באותיות באנגלית, בהצלחה לכם חברים מקווה שהצלחתי לעזור לכמה מכם
נערך לאחרונה על ידי admin בתאריך א' יולי 20, 2014 5:56 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.
סיבה: קישור פרסומי הוסר
קרינה

הודעהעל ידי IRITS01 » ג' יולי 08, 2014 7:26 pm

אכן ניתן לרדת במשקל ללא דיאטות מהירות ודיאטות כסאח למינהם ...
פיתחתי בשנות עבודתי הרבות דרך המובילה בהדרגה ובצעדים קטנים, לשינוי פנימי ותובנות חדשות איך לרדת במשקל נכון ובקלות מבלי לספור קלוריות. בשיטה זו לומדים מחדש לאכול מהראש ולא מהרגש, להקשיב לגוף ולאכול מהסיבה הנכונה, בזמן הנכון, במידה ובשליטה !. בתהליך עושים אתחול מחדש -" RESTART " לשינוי מערכת ההפעלה שלנו בהקשר לאוכל והרגלי האכילה שלנו. הרזיה ושיפור הבריאות אינן ריצה קצרת מועד אלא תהליך למידה של איך לרדת במשקל הנמשך זמן ודורש הטמעה של הרגלי אכילה חדשים. שיטת "הצעדים הקטנים" נותנת את המענה לשאלה איך לרדת במשקל בלי דיאטה, בצורה בריאה, לא מהר מידי וכן להצליח לשמור על ההישגים הבריאותיים והמשקל הסביר לתמיד! ראה קישור
IRITS01

• Advertisement

חזור אל פורום דיאטה & תזונה נכונה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 0 אורחים